Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter WiFi 3.5 kW – MSZ-BT35VGK/MUZ-BT35VG
Cijena kartičnog plaćanja do 24 rate.
%
Najniža cijena u 30 dana: 888,00
Najniža cijena za gotovinsko plaćanje, za internet bankarstvo i pouzećem.
Brza dostava na području RH
putem GLS dostavne službe
Povrat robe i reklamacija
unutar 14 dana
Snaga hlađenja
3,5 kw
Snaga grijanja
3,6 kw
Energetska klasa
A++
Prikladno za prostor
25 - 35 m²
Brza isporuka
U roku 2 do 10 dana.
Povrat narudžbe
Mogućnost povrata unutar 14 dana.
Obročna plaćanja
Mogućnost plaćanja do 24 rate.
Korisnička podrška
Za sva pitanja stoji na raspolaganju.
Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-BT35VGK, vanjske jedinice MUZ-BT35VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
Detaljni opis
  • žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole
Tehničke karakteristike
Radna tvar
R32
Raspon rashladnog učina (kW)
SEER / Energetski razred HL
6,8 / A++
God. potrošnja hlađenje (kWh)
180
Raspon učina grijanja (kW)
SCOP / Energetski razred GR
4,6 / A++
God. potrošnja grijanje (kWh)
727
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm
280×838×235
Težina unut. jed. (Kg)
9
Razina buke – hlađenje UJ (dBA)
19/46
Razina buke – grijanje UJ (dBA)
Wi-fi
Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije
Žičani daljinski upravljač
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm
Težina vanj. jed. (Kg)
24
Razina buke vanjske jed. (dBA)
52
Promjer cijevi – tekuć. (mm/”)
Promjer cijevi – plin (mm/”)
Maksimalna duljina cijevi (m)
20
Maksimalna vis. razlika (m)
12
Napon priključka
230 V / 50 Hz
Jamstvo
36 mjeseci
Područje rada – hlađenje (°C)
od -10°C do +46°C
Područje rada – grijanje (°C)
od -15°C do +24°C