Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Style 3.5 kW bijela, MSZ-LN35VGW/MUZ-LN35VG, WiFi
Cijena kartičnog plaćanja do 24 rate.
%
Najniža cijena u 30 dana: 1.795,00
Najniža cijena za gotovinsko plaćanje, za internet bankarstvo i pouzećem.
Brza dostava na području RH
putem GLS dostavne službe
Povrat robe i reklamacija
unutar 14 dana
Snaga hlađenja
3,5 kw
Snaga grijanja
4,0 kw
Energetska klasa
A+++
Prikladno za prostor
25 - 35 m²
Proizvod je dostupan i u ovim bojama:
klima mitsubishi
klima mitsubishi
mitsubishi klima
Brza isporuka
U roku 2 do 10 dana.
Povrat narudžbe
Mogućnost povrata unutar 14 dana.
Obročna plaćanja
Mogućnost plaćanja do 24 rate.
Korisnička podrška
Za sva pitanja stoji na raspolaganju.
  • Proizvođač: Mitsubishi Electric
  • Model: MSZ-LN35VGW/MUZ-LN35VG
  • Jamstvo: 36 mjeseci
Detaljni opis
Ovaj model snage 3.5 kW idealan je izbor za prostorije veličine do 35 m².
Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Style 3.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-LN35VGW, vanjske jedinice MUZ-LN35VG, infracrvenog daljinskog upravljača i WiFi upravljačkog modula.
Tehničke karakteristike
Radna tvar
R32
Raspon rashladnog učina (kW)
SEER / Energetski razred HL
9,5 / A+++
God. potrošnja hlađenje (kWh)
128
Raspon učina grijanja (kW)
SCOP / Energetski razred GR
5,1 / A+++
God. potrošnja grijanje (kWh)
974
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm
307×890×233
Razina buke – hlađenje UJ (dBA)
19/43
Razina buke – grijanje UJ (dBA)
Wi-fi
Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije
i-see senzor
Dodatni filter
Plasma filter
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm
Težina vanj. jed. (Kg)
35
Promjer cijevi – tekuć. (mm/”)
Promjer cijevi – plin (mm/”)
Maksimalna duljina cijevi (m)
20
Maksimalna vis. razlika (m)
12
Napon priključka
230 V / 50 Hz