Klima uređaj Mitsubishi Electric MSZ-EF35VGKB – unutarnja jedinica – zidna
Cijena kartičnog plaćanja do 24 rate.
725,25
Najniža cijena za gotovinsko plaćanje, za internet bankarstvo i pouzećem.
Najniža cijena u 30 dana: 725,25
Brza dostava na području RH
putem GLS dostavne službe
Povrat robe i reklamacija
unutar 14 dana
Snaga hlađenja
3,5 kW
Snaga grijanja
4,0 kW
Energetska klasa
A+++
Prikladno za prostor
25 - 35 m²
Brza isporuka
U roku 2 do 10 dana.
Povrat narudžbe
Mogućnost povrata unutar 14 dana.
Obročna plaćanja
Mogućnost plaćanja do 24 rate.
Korisnička podrška
Za sva pitanja stoji na raspolaganju.
  • Proizvođač: Mitsubishi Electric
  • Model: MSZ-EF35VGKB
  • Jamstvo: 36 mjeseci
Detaljni opis
Snagom od 3.5 kW Mitsubishi Electric Kirigamine Zen osigurava upravo željenu klimu u prostorijama do 35 m², a za dodatnu uštedu energije uključena je i nova napredna funkcija “low standby power” kojom je potrošnja energije u stanju pripravnosti smanjena za 90%, odnosno na samo 1W.