Klima uređaj Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKB – unutarnja jedinica – zidna
Cijena kartičnog plaćanja do 24 rate.
918,00
Najniža cijena za gotovinsko plaćanje, za internet bankarstvo i pouzećem.
Najniža cijena u 30 dana: 918,00
Brza dostava na području RH
putem GLS dostavne službe
Povrat robe i reklamacija
unutar 14 dana
Snaga hlađenja
5,0 kW
Snaga grijanja
5,8 kW
Energetska klasa
A++
Prikladno za prostor
50 - 70 m²
Brza isporuka
U roku 2 do 10 dana.
Povrat narudžbe
Mogućnost povrata unutar 14 dana.
Obročna plaćanja
Mogućnost plaćanja do 24 rate.
Korisnička podrška
Za sva pitanja stoji na raspolaganju.
  • Proizvođač: Mitsubishi Electric
  • Model: MSZ-EF50VGKB
  • Jamstvo: 36 mjeseci
Detaljni opis
Snagom od 5.0 kW Mitsubishi Electric Kirigamine Zen osigurava upravo željenu klimu u prostorijama do 55 m², a za dodatnu uštedu energije uključena je i nova napredna funkcija “low standby power” kojom je potrošnja energije u stanju pripravnosti smanjena za 90%, odnosno na samo 1W.
  • žičano upravljačko sučelje s proširenim mogućnostima kontrole
Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen 5.0 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-EF50VGKB i infracrvenog daljinskog upravljača. Ova unutarnja jedinica ima mogućnost spajanja na multi-split MXZ seriju vanjskih jedinica, te na ovaj način možete spojiti nekoliko unutarnjih jedinica na samo jednu vanjsku. Uz dodatno MAC sučelje na svim pojedinačnim unutarnjim jedinicama, omogućeno je grupno upravljanje preko samo jednog daljinskog upravljača.